Einar Jolin färglitografi
2013-09-05
201445
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben med fruktfat, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 45x55 cm