Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin  färglitografi
Einar Jolin  färglitografi
Einar Jolin  färglitografi
Einar Jolin  färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Geisha, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 55x45 cm

201449

2013-09-06