Bertel Nordström oljemålning
2013-09-06
201453
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Bogserbåt på isigt hav, signerad och daterad Bertel Nordström 1940, olja på duk, 54x64 cm