Bord 1800-talets första hälft

Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets första hälft, furu, bemålad benställning, låda i sargen, höjd 75, 95x53 cm

Skiva med sprickor, slitage, färgbortfall

201460

2013-09-06