Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-talets andra hälft, fanérade i björk, svärtade detaljer
Slitage
201477
2013-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här