Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KOLONNSKÅP, 2-delat, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar i form av blomsterslingor, höjd 146, 68x52 cm
Lagningar, fanérbortfall, fanérskador, sprickor
201479
2013-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här