Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
DOCKA, 1920-1930-tal, färgad, filtbeklädd, etikettsmärkt Norah Wellings, höjd ca 54 cm, DOCKA, kanin, höjd ca 42 cm
Slitage, fläckar, kanindockan med mindre lagning
201480
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här