Docka 1920-30-tal

Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal
Docka 1920-30-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKA, 1920-1930-tal, färgad, filtbeklädd, etikettsmärkt Norah Wellings, höjd ca 54 cm, DOCKA, kanin, höjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, kanindockan med mindre lagning

201480

2013-09-05