Axel Herman Hägg (Haig) blyerts

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄGG (Haig), Herman Axel (1835-1921): "Porträtt av Agda Sjöbohm Visby 1851", blyerts, signerad och daterad atergo Axel Herman Hägg, 21x18 cm

201502

2013-09-05