Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄGG (Haig), Herman Axel (1835-1921): "Porträtt av Agda Sjöbohm Visby 1851", blyerts, signerad och daterad atergo Axel Herman Hägg, 21x18 cm
201502
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här