Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1800-tal, bemålade, delvis bronserade, rygg med dekor av solfjäder
Skador, färgbortfall, dekorbitar saknas, sliten klädsel, kantband saknas
201516
2013-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här