Vinkoppar i porslin Kina

Vinkoppar i porslin Kina
Vinkoppar i porslin Kina
Vinkoppar i porslin Kina
Vinkoppar i porslin Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKOPPAR med FAT, 1 par, 1700-tal, FAT, imaridekor, SKEDFAT, porslin Kina, dekor i underglasyrblått, kopparnas höjd 4 cm

Skador på vinkopparnas fat

201529

2013-09-05