Ytterfoder Japan

Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan
Ytterfoder Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, Japan, 1900-talets första hälft, mässing, dekor av lanskapsvy, sockel av trä, höjd inklusive sockel, ca 25, diameter ca 42 cm

Slitage, stötmärken

201532

2013-09-05