Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR med lock, 10 st., BEHÅLLARE, lackarbete, Japan, dekor av kvistar mot grön respektive brun botten, höjd 8,5-12 cm

Nagg, behållare med skador/lagningar

201553

2013-09-05