Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 6 st., 1800-talets mitt, delvis signerade och förgyllda ramar med rosetter, varav en i Gaisborough art, en troligen föreställande Madame Recaimer resp Anne Boleyn
201558
2013-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här