Miniatyrer 1800-talets mitt

Miniatyrer 1800-talets mitt
Miniatyrer 1800-talets mitt
Miniatyrer 1800-talets mitt
Miniatyrer 1800-talets mitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 6 st., 1800-talets mitt, delvis signerade och förgyllda ramar med rosetter, varav en i Gaisborough art, en troligen föreställande Madame Recaimer resp Anne Boleyn

201558

2013-09-06