Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRICKA, skuret och lackat trä, Japan, 1900-tal, dekor av blommor, 34x60 cm
Nagg
201563
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här