Bricka Japan

Bricka Japan
Bricka Japan
Bricka Japan
Bricka Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, skuret och lackat trä, Japan, 1900-tal, dekor av blommor, 34x60 cm

Nagg

201563

2013-09-05