Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSBORD, med klaffar, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag i mässing, höjd 75, 78x77 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

201568

2013-09-07