Lennart Jirlow, färglitografi

Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Millenium", signerad L. Jirlow, färglitografi, numrerad 1162/1999, bladstorlek, 57x70 cm

201575

2013-09-10