Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): Frukost i det gröna, signerad L Jirlow, 239/300, färglitografi, 40x54,5 cm, Mourlot
201581
2013-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här