Maria Tolstoy Sinclair akryl

Maria Tolstoy Sinclair akryl
Maria Tolstoy Sinclair akryl
Maria Tolstoy Sinclair akryl
Maria Tolstoy Sinclair akryl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOLSTOY SINCLAIR, Maria (född 1960): Komposition, signerad och daterad Maria Tolstoy Sinclair -06, akryl på duk, 105x90 cm

201585

2013-09-10