Salongbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, kannelerade ben, fanérat i olika träslag, höjd 79, 90x72 cm

Skiva och sarg med lagningar

201591

2013-09-07