Taburett Karl Johan
2013-09-07
201601
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TABURETT, Karl Johan, fanérad i mahogny, broderad sits av blommor
Lagningar, fanérskador