Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, med låda i sargen, 1800-tal, bordsskivan med infälld glasskiva, fanérat i mahogny, höjd 77, 57x37 cm
Spricka, smärre fanérskador
201603
2013-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här