Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORD, 18/1900-tal, rund skiva i pietra dura, på pelarfot, diameter 107,5, höjd 79 cm
Smärre skador på underrede
201676
2013-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här