Bord med pietra duraskiva

Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva
Bord med pietra duraskiva

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORD, 18/1900-tal, rund skiva i pietra dura, på pelarfot, diameter 107,5, höjd 79 cm

Smärre skador på underrede

201676

2013-09-07