Byrå med stenskiva gustaviansk
2013-09-06
201682
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, omkring 1800, gustaviansk, fanérad med mahogny, dekor i intarsia, höjd 86, 103x50 cm, nyckel finns
Senare skiva, fanerskador