Ulla Skogh Glössner Co Sthlm

Ulla Skogh Glössner Co Sthlm
Ulla Skogh Glössner Co Sthlm
Ulla Skogh Glössner Co Sthlm
Ulla Skogh Glössner Co Sthlm

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSKIVA, signerad och daterad Ulla Skogh -50 Glössner Co Sthlm, blästrad dekor av figurscen, 115x152 cm

201685

2013-09-05