Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, sydostasien, 1900-talets senare del, bemålat, delvis genombruten dekor, höjd 122, 106x50 cm
Skador, ett handtag saknas
201693
2013-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här