Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP/SIDEBOARD, Børge Mogensen, 2-delat, fanérat i teak, höjd ca 125, 145x46 cm, nycklar finns
Fläckar, repor, ytskador
201698
2013-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här