Sideboard Mogensen

Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen
Sideboard Mogensen

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKRIVSKÅP/SIDEBOARD, Børge Mogensen, 2-delat, fanérat i teak, höjd ca 125, 145x46 cm, nycklar finns

Kuntoraportti

Fläckar, repor, ytskador

201698

Päivämäärä:

2013-09-07