Sideboard Mogensen
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKRIVSKÅP/SIDEBOARD, Børge Mogensen, 2-delat, fanérat i teak, höjd ca 125, 145x46 cm, nycklar finns
Kuntoraportti
Fläckar, repor, ytskador
201698
Päivämäärä:
2013-09-07