Ezelino Briante olja
Closed
2013-09-06
201699
| Sold for | 5 200 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
BRIANTE, Ezelino (Italien, 1901-1971): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, 69x99 cm