Ezelino Briante olja

Ezelino Briante olja
Ezelino Briante olja
Ezelino Briante olja
Ezelino Briante olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRIANTE, Ezelino (Italien, 1901-1971): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, 69x99 cm

201699

2013-09-06