Gueridon 1800-talets andra hälft
2013-09-08
201703
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUERIDON, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, höjd 163 cm
Del saknas, smärre ytskador