Gueridon 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, höjd 163 cm

Del saknas, smärre ytskador

201703

2013-09-08