Bibliografisk referenslitteratur
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
BIBLIOGRAFI om INKUNABLER - 1500-TALSTRYCK. (23). BIBLIOGRAPHY. Referenslitteratur, mest 4:o-format och 1900-tal, bl.a. Bibliographia Euclideana, 1981. Olika bindningar.
Ur Richard Du Rietz referensbibliotek.
Skador
201704
2013-09-10