Karmstol 1800-tal

Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, mahogny

Skador slitage

201706

2013-09-08