Väggfält 1700-tal

Väggfält 1700-tal
Väggfält 1700-tal
Väggfält 1700-tal
Väggfält 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGFÄLT, 1700-tal, skuren förgylld dekor, bemålat fruktstilleben, 92x162 cm

Renoverat, kompletterat

201716

2013-09-06