Glasmålningar 1800-tal

Glasmålningar 1800-tal
Glasmålningar 1800-tal
Glasmålningar 1800-tal
Glasmålningar 1800-tal
Glasmålningar 1800-tal
Glasmålningar 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GLASMÅLNINGAR, 1 par, 1800-tal, pastorala landskap, varav 1 signerad N Fogel, 28x41 cm vardera

Skador

201721

2013-09-06