Jacques Zadig oljemålning
2013-09-06
201729
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZADIG, Jacques (född 1930): Landskap, signerad Zadig, olja på duk, 24x49 cm