Berta Hansson

Berta Hansson
Berta Hansson
Berta Hansson
Berta Hansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANSSON, Berta (1910-1994): Studier, monogramsignerade BH, tusch, blyerts samt akvarell, 14x12 11x7,5 resp 8x13 cm

Något gulnade

201732

2013-09-06