Berta Hansson
Closed
2013-09-06
201732
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HANSSON, Berta (1910-1994): Studier, monogramsignerade BH, tusch, blyerts samt akvarell, 14x12 11x7,5 resp 8x13 cm
Något gulnade