Bordsur Lenzkirch

Bordsur Lenzkirch
Bordsur Lenzkirch
Bordsur Lenzkirch
Bordsur Lenzkirch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSUR, bonad björk, urtavla i tenn, urverket märkr Lenzkirch, 1930-tal, skuren dekor, höjd med lös sockel 32 cm

Skador, torrsprickor

201740

2013-09-06