Penselställ Kina

Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina
Penselställ Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

PENSELSTÄLL, 1900-tal, Kina, bemålat, dekor av figurscener, höjd 18 cm

Retuscher, krackelyrer

201748

2013-09-06