Harald Lindberg blandteknik och akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 400 SEK

LINDBERG, Harald (1904-1976) 2 st: Stenbumling resp landskapsmotiv, signerad Harald Lindberg, pastell och kol resp akvarell, 29x42 cm resp 26x34 cm

201769

2013-09-06