Gunnar Svenson oljemålning (Färg och Form)

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVENSON, Gunnar (1892-1977): "Förvildade vinstockar, Roussillon", signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 67x87 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Rispa

201771

2013-09-28