Sängbord empire

Sängbord empire
Sängbord empire
Sängbord empire
Sängbord empire
Sängbord empire
Sängbord empire
Sängbord empire
Sängbord empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1800-tal, empire, fanérade i mahogny, intarsia, höjd 123, 33x47 cm

Omarbetade, smärre fanérskador, sprickor

201784

2013-09-08