Christian Fredrik Svensson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Marint motiv, signerad C F Svensson, olja på duk, daterad a tergo 1893, 29x42 cm

201795

2013-09-06