Vaser glas

Vaser glas
Vaser glas
Vaser glas
Vaser glas
Vaser glas
Vaser glas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 1 par, omkring 1900, glas, bemålad dekor med motiv av blommor och fåglar, höjd 36,5 cm

Mynningsnagg, en mynning med lagning

201800

2013-09-06