Axel Nilsson oljemålning (Färg och Form)

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): "Margareta läser", signerad och daterad Axel Nilsson Näsum-63, olja på duk, 94x65 cm
PROVENIENS: Färg och Form

201823

2013-09-28