Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BYRÅ, 1900-tal, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, 4 st lådor, höjd 113, 98x58 cm
Smärre fanérskador
201831
2013-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här