Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BYRÅ, 1900-tal, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, 4 st lådor, höjd 113, 98x58 cm

Smärre fanérskador

201831

2013-09-08