Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Solrosor, signerad G. Börje, olja på duk, 92x64 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Duklagning

201856

2013-09-28