Eric Hallström blandteknik (Färg och Form)

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): Spårvagnen, signerad Eric Hallström, blandteknik, 58x71 cm
PROVENIENS: Färg och Form

201858

2013-09-28