Skrivbord Carl Fr Becker

Skrivbord Carl Fr Becker
Skrivbord Carl Fr Becker
Skrivbord Carl Fr Becker
Skrivbord Carl Fr Becker
Skrivbord Carl Fr Becker
Skrivbord Carl Fr Becker

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, stämpelmärkt Carl Fr Becker Stockholm, fanérat i mahogny, höjd 78, 132x67 cm

Sprickor, fanérskador, nyckel saknas

201896

2013-09-08