Skrivhurts 1800-tal

Skrivhurts 1800-tal
Skrivhurts 1800-tal
Skrivhurts 1800-tal
Skrivhurts 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVHURTS, s.k. partners desk, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, dubbelsidig skrivyta med hurtsar, frostat glas med dekorslingor, höjd ca 164, 179x161 cm

Skador, nycklar samt kortsidans avdelare saknas, ett lås saknas

201902

2013-09-08